Site Yönetim Hizmetlerimiz

Site Yönetim Hizmetlerimiz

SEO çalışması yapılan websitenize daha fazla müşteri çekmenin ve websitenizin değer artışını arama motorları gözünde doğal göstermenin etkili bir yolu websiteniz içerisinde yazılar yayımlamaktır. Bu yazılara “blog” denir. Ürün, hizmet veya şirketiniz hakkında en az 3 günde bir blog yazılır ve websiteniz üzerinden yayımlanır.

Bu bloglar daha önce tatoğlu bilişim tarafından belirlenmiş olan ve arama motorlarında, ürün veya hizmetlerinizle ilgili, sıkça aranan anahtar kelimeler temel alınarak yazılır. Bloglar yazılırken potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekecek ve satışa teşvik edecek şekilde yazılmasına son derece önem verilir. Üstelik en güncel şart ve standartlar dikkate alınır.

Blog yazmanın faydaları nelerdir?
Bloglar konuşma pazarlamacılığıdır. Bloglar yeni, çekici bir kavranabilirlik sunar. Aynı zamanda markanız hakkında bilgi verir, heyecanlandırır ve bu sayede tanıtım sağlar. Bloglar size müşterilerinizle başka yollarla mümkün olmayan bir iletişim sağlar. Her zaman ulaşılabilir, bulunmanızı kolaylaştırır, güven oluşturur, markanızın hafızalarda kalıcı olmasını sağlar, itici değildir ve blogunuzu ziyaret eden kişiler blogunuza yorum yaparak çok daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar

Neden Blog yönetimimi Tatoğlubilişim'e yaptırmalıyım?
Blogunuzu Tatoğlubilişim'e yazdırmak için 2 ana sebep sayabiliririz. Birincisi kaliteli yazarlık. Ekibizdeki yazarlar işlerini seven ve yazmak konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşur. Her meslekte olduğu gibi yazarlıkta da kendine has incelikler vardır ve bizim Tatoğlubilişim'in yazarları bu konulara hakkıyla vakıfdır. Diğer bir sebep ise zaman. Her gün veya iki günde bir yazılar yazacak zamanınız var mı? Blog yazarlığını işini bilen yazarlarımıza bırak ve siz asıl işinize, ticaretinize odaklanın.

Bloglarımı kim yazacak?
Tatoğlubilişim'İn yazar ekibi müşterinin penceresinden bakarak, önemli konuları araştırmayı çok iyi bilen ve buna uygun pratik, eğlenceli ve bilgilendirici yazıları yazabilen profesyonel yazarlardan oluşur.