Seo Çalışmalarımız

Seo Çalışmalarımız

Google’da üst sıralara yükselin
SEO hizmeti kapsamında, web sitenizin yükseltme çalışmasını kontrol etmek için benzersiz bir fırsata sahip olursunuz. İsterseniz önemli anahtar kelimeleri kendiniz seçebilir ve bunları belirlenen backlink ayarlayabilirsiniz. Başlangıç SEO stratejimiz doğrultusunda, Web siteniz için günlük 25 farklı Trust Rank değeri yüksek siteden backlink sağlayacağız. Bir ay içinde toplam 750 kaliteli backlink sağlamış olacağız. Kapsamlı SEO hizmetimizde ise web siteniz için günlük backlink sayısı ise 100’dür.


Başarılı bir Google sıralama yükseltme çalışmasının gözle görülür ilk sonuçları, 14-30 gün içinde alınmaktadır.

NEDEN SEO İÇİN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

SEO hizmetimiz kapsamında, web sitenizin sıralamasını yükseltme çalışmalarını kontrol etmek için benzersiz bir yönetim paneline sahip olursunuz. İsterseniz önemli anahtar kelimeleri kendiniz seçebilir ve bu kelimeler için backlink dağılımını kendi panelinizden düzenleyebilirsiniz.

Google’da yükselmek için garantili SEO çözümü

Seo için yaptığımız organizasyon sayesinde tüm dünyadan binlerce farklı web sitesine sahibiz. Bu web sitelerine her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Backlink için sizin adınıza güvenli siteler kullanılıyor

Uzman Seo ekibimiz, web sitenizin tanıtımını tamamen güvenli olan siteler tarafından yapılmasını sağlıyor. Asla Spam’a düşmüyorsunuz ve SEO çalışması kalıcı oluyor.

Web siteniz ile birebir ilgileniyoruz

SEO ve Analiz Paneli tüm müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır. Kayıt olduğunuz anda web sitenizin sağlık durumunu ve dilediğiniz tüm kelimelerde google sıralamasını görebilirsiniz.

 

Google’da üst sıralara yükselin

 

Aşağıdaki dahili optimizasyon adımlarının temel amacı, Google arama motorunun gerektirdiği sıralama kriterlerini karşılamak, yükselen web sitelerinin rakipleri üzerindeki avantajlarını göstermek ve ilerlemelerin önündeki engellerden kurtulmaktır.
Anahtar kelimelerinize en uygun meta etiketlerinizi kontrol ediyoruz.
Web sitenizin HTML kodlarını geliştirerek, sitenizin hızını arttırıyoruz. Böylece SEO Friendly bir siteye sahip olacaksınız.
SEO uyumlu metinler yazarak sitenizi sektöre hazır hale getiriyoruz.
Sitenizde bulunan 404 hatalarını bularak kaldırıyoruz.
Yükseltilen sayfalara maksimum sayıda site içi link eklemek için bağlantılı web sitesi linklerinin değiştirilmesi.
Google’da sitenizin görünürlüğünü arttırmak için en uygun robots.txt ve htaccess dosyalarınızı oluşturuyoruz.
Web sitesinizin hızlı indexlenmesi için gerekli olan site haritasını oluşturuyoruz.
On page ve off page seo çalışmalarınız dahil işlemlerinizi sürdürüyoruz.