Google Ads Danışmanlığı

Google Ads Danışmanlığı

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google, Adwords adının değişmesiyle güncel sürümü olan ADS sistemi ile binlerce işletmeci hızlı ve etkili bir biçimde hedef kitlelerine ulaştırmaktadır. Belli hedef kitleler için belirlenmiş olan anahtar kelimeler ile hızlı bir şekilde kişilere ulaşmayı sağlayan ADS, işletmelere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.Bu sayede eticaret siteleriniz için reklam çalışmalarınızın hemen ardından para kazanmaya başlıyorsunuz.Kısa sürede net gelir sağladığı için en çok tercih edilen reklam çalışmasıdır.

Fakat ADS ile reklam vermek, profesyonellik gerektiren bir iştir. Aksil halde bilinçsiz yapılan işlemler, fazla bütçe gitmesine ve zarar edilmesine sebep olabilir. Bırakın reklam çalışmalarınızı sektörün en uzman kişileri tarafından yönetilsin.

Adwords Reklam Kurulumu ve Ücretlendirmesi Nasıldır?


Google Adwords reklam bütçelendirmesi, tüm işletmelere adil yaklaşım prensibimiz ile komisyon oranı üzerinden hesaplanmaktadır. Google Adwords'e aktarılan bütçeniz üzerinden komisyon belirlenerek hesaplanır.Google Adwords reklamları çalışmamız herhangi bir ara panel kullanılmadan, sizlerin Google hesabı üzerinden yapılmaktadır. Reklam bütçesi direk Google Adwords hesabına sizin tarafınızdan yatırılır. Hizmet bedeli ekstra bir fatura ile tarafınıza gönderilir. Tüm reklam çalışmaları için hesap kurulumu
54 USD + KDV'dir. Minimum 6 aylık sözleşmelerde hesap kurulumu ücreti bulunmamaktadır(Aylık +3.000 TL bütçe üzeri için geçerlidir ).Bütçenize ek %20 komisyon ile aylık reklam çalışmalarınız devam ettirilmektedir.


Reklamlarınızı 1. Sıraya Taşıyalım

Doğru hedefleme ve bütçe planlaması ile, reklamlarınız en üst sırada gözükebilir ve hedef kitlenize daha etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz. Profesyonel bir çalışma işe, minimum bütçe maksimum verim politikasını benimseyen Hostragons, ADS reklamları konusunda sizlere istediğiniz performansı sunabilir. Unutmayınız ki 1. sıraya reklamlarınızın çıkması bütçeniz ile alakalıdır. Bizim yaptığımız işlemler daha düşük bütçeye olabildiğince en üst sıraya çıkarma çalışmasıdır. Google Kalite Puanları bu bağlamda çok önemli olduğunu unutmayınız. Asıl amacımız kalite puanlarını arttırmak ve rakiplerinizden daha düşüm TBM ile daha çok dönüşüm almanızı sağlamaktır. Tarafımızca optimizasyon sonrası sizlerinde neler yapması gerektiğini iletmekteyiz.

Satışlarınız veya Trafiğinizi Arttıralım

Hostrafong ADS hizmeti sayesinde, reklamlarınızda büyük bir ivmelenme yakalarken, aynı zamanda buna paralel olarak trafiğiniz ve satışlarınızı da artırabilirsiniz. Tamamen size ve sektörünze özgü bir çalışma ve analiz yapılarak, ADS’den maksimum verim almanız sağlanır. Maksimum verim için hesabınızda ki kampanya, reklam grubu ve reklamların ayarları doğru şekilde yapılması gerekir ayrıca uzantılar çok iyi derlenmelidir. Hesabınızın ayarları yani optimizasyonları ne kadar başarılı olur ise satışlarınız ve trafiğiniz bu anlamda okadar artacaktır.

Google Rehber

İşletmenizin fark edilmesini sağlayın

Google Rehber ile rakiplerinizden farklılaşmak için işletmenizin çalışma saatlerini, fotoğraflarını ve videolarını ekleyin. Google Rehber’den en iyi şekilde yararlanmak, müşterilerinizin sizi tercih etmesini sağlayacaktır.

Müşterilerinizle bağlantı kurun
Google Rehber’de olmak, kullanıcıların işletmenizi Google’da kolayca bulmasını ve size ulaşmasını sağlar. Bu sayede kullanıcıların sizi sosyal ağlardaki arkadaşları ile diğer kullanıcılara önermesi kolaylaşır.

Kendinizi ifade edin
Google organik arama sonuçlarında yer alıyordunuz ama kendinizi iyi ifade edemediğinizi mi düşünüyordunuz? Google Rehber’in benzersiz açıklama özelliği ile işletmenizi, ürünlerinizi/hizmetlerinizi en iyi şekilde anlatın.

İşletme bilgilerinizde iyileştirmeler yapın
Google Rehber’den faydalı sonuçlar elde etmek istiyorsanız işletmenize ait bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olun. Adres bilgilerinizi, telefon numaranızı, posta kodunuzu ve e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Rehber kaydınızı reklamlarınızla birleştirin
Yer uzantıları, müşterilerizin işletmenizle iletişim kurmasına yardımcı olmak için işletmenizin adını, adresini ve telefon numarasını reklamınızla birlikte gösterir. Yer uzantılarını aktif hale getirmek için ekibimizle iletişime geçin